Ümraniye Armağanevler Böcek İlaçlama

Böcek istilalarından muzdarip olan bazı vatandaşlar; bununla mücadelede ilk olarak ilkel yöntemlere başvururlar. Marketlerde satılan ambalajlı böcek ilaçları ile sonuç almaya çalışsalar da, bundan kesin sonuç alamazlar. İlk ilaçlamada görülen ölü haşereler ilacın etki ettiğini düşündürerek ikinci paketi almaya iter. Ancak bu ilaç, yalnızca yüzeyde görülen birkaç haşereyi etkilemekte olup yuvalarında gizlenen diğer haşereler fark etmeden etkisini kaybetmektedir. Ayrıca, maddi açıdan daha hesaplı olduğu düşünülerek başvurulan bu yöntem, ikinci paket ilaçtan sonra ilaçlama firmalarının talep ettiği ücreti aşacaktır. Üstelik yanlış kullanımında insan sağlığına zararlı sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple, haşerelerle mücadelede bu gibi yollara başvurmak yerine profesyonel destek almak her açıdan daha akılcı bir seçim olacaktır. Ümraniye Armağanevler böcek ilaçlama servisi bu amaca hizmet ederek insan sağlığını tehdit eden haşere oluşumlarını kesin olarak ortadan kaldırmaktadır.

Neden Armağanevler Böcek İlaçlama Servisi

Haşere ilaçlama hizmetlerini 30 yıldır sürdüren servisimiz; Ümraniye bölgesi başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama çalışmaları gerçekleştirmektedir.Tüm ilçelerde aynı böcek ilaçlama fiyatlarına hizmet veren Armağanevler böcek ilaçlama servisimiz, çalışmalarını devlet onayı ve desteğiyle sürdürmektedir. Sağlığı tehdit eden haşere varlığını sonlandırmanın herkesin sahip olması gereken bir hak olduğunu düşünen firmamız; en iyi hizmet için sektördeki en uygun böcek ilaçlama fiyatlarını talep etmektedir. İşlemlerde kullanılan ilaçlar; Sağlık Bakanlığı onaylı olup Dünya Sağlık Örgütü’nün kriterlerine uygun olarak ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmıştır. İlaçlama yöntemleri; haşere türlerinin hassasiyetlerine göre belirlenmiş olup çeşitli değişkenlere göre belirlenmektedir. Ekiplerimizin analizleri doğrultusunda belirlenen bu değişkenler şunlardır;

  • İlaçlanacak alanın büyüklüğü, açık ya da kapalı oluşu ve diğer nitelikleri;
  • Alanda halihazırda istila olup olmadığı;
  • İstila eden haşerenin türü ve cinsi;
  • İstilanın yayılma oranı;
  • İlaçlamanın bölgesel mi yoksa genel mi olacağı vs.

Böcek İlaçlama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Armağanevler böcek ilaçlama servisimiz; haşere istilalarıyla mücadele en çok şu yöntemleri kullanmaktadır:

  • Sıvı İlaçlama: Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda tercih edilir. En çok kullanılan uygulamadır. Kokulu ve kokusuz ilaçlama olmak üzere iki uygulama yöntemi mevcuttur.
  • Jel İlaçlama: Kalorifer böceği ve hamam böceği üzerinde etkisi mevcuttur. Bu haşere türleri için tercih edilir.

Firmamızın ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir