Arnavutköy böcek ilaçlama

Böcekler kendi doğal yaşam alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına sızdığında pek çok şikayete sebep olur. Yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı virüs ve bakterileri insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile açıkta bulunan besinlerin üzerine bırakır. İnsanların kanını emerek; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa sebep olur.

Zararlı Böcek Çeşitleri

Böcekler girdiği alanlar üzerinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşür. Özellikle; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağa kaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi  gibi haşere çeşitleri ile kişisel veya toplumsal alanlar üzerinde karşılaştığınızda kendi sağlığınız için herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekir.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler; Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer canlıların sağlığı açısından da zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal alanlar üzerinde herhangi bir haşere çeşidi ile problem yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir