Bahçe İlaçlama

Bahçeler yüzlerce haşere türü için uygun ortam oluşturmaktadır. Bu nedenle de evlerimize genellikle bahçelerden, yeşil alanlardan haşereler girmektedir. Üstelik haşereler bahçedeki bitkilere, çiçeklere, ekili dikili alanlara da fazlasıyla zarar verirler. Bu nedenle şikayet edilen haşereye özel olarak hazırlanan ilaçlarla mutlaka bahçe ilaçlama yapılmalıdır.

Bahçeler İlaçlanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

En önemli dikkat edilmesi gereken husus tüm hayvan türlerini yok etmemektir. Şikayet edilen haşereler ne ise sadece onlara yönelik ilaçlama yapılmalıdır. Ayrıca ilaçların dozu oldukça iyi ayarlanmalıdır. Çünkü çok ağır bileşenlerden oluşan ilaçlar bitkilere ve meyve sebzelere zarar verir. Firmamızın ziraat mühendisleri sizler için en etkili fakat bitkiler için en hassas ve zararsız bileşenleri kullanmaktadır. Hatta ilaçlama işlemleri dozunda uygulandığında bitkiler için de oldukça sağlıklıdır. Onları çürüten, kurutan haşerelerden kurtulmuş olurlar. İlaçlama sırasında ortamda ilaçlama personeli dışında kimse olmamalıdır. Ayrıca etrafta kedi, köpek gibi hayvanların bulunmaması gerekir. Bahçe ilaçlama işlemleri mutlaka periyodik olarak yapılmalıdır.

Bahçelerde genellikle solucanlar, kertenkeleler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kulağakaçan böceği, tespih böceği, karınca, fındık faresi, sinek türleri, tatarcık, lağım faresi, çıyan, karafatma, pamuk faresi, sümüklü böcek, pire, kırkayak, kirpi, kurbağa bulunmaktadır. Üstelik yüzlerce böcek yumurtası da bahçelerde bulunmaktadır. Bu nedenle bir an önce ilaçlanmalıdır.

Ümraniye’de verdiğimiz böcek ilaçlama hizmeti alanında en kaliteli ilaçlardan ve tecrübeli elemanların en iyi şekilde uyguladığı modern yöntemlerden oluşmaktadır. Firmamızın çağrı merkezlerine dilediğiniz zaman ulaşabilmekle birlikte, ilaçlama talep formlarımızı da doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ümraniye Böcek İlaçlama servisi her zaman en kurumsal ve en yetkin ilaçlama firması olarak sizlere senelerden beri hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir