Beykoz Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ilaçlama hizmeti sağlıyoruz. Beykoz böcek ilaçlama servisimizle de hizmetinizdeyiz. Beykoz ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarınız için ilaçlama ekiplerimiz gün boyu görev başındadır.

Böcek ve fareler yapıları gereği oldukça hızlı bir süreçte ürerler. Bu özelliklileri yaşam alanlarımızda sıkça görülmelerine neden olmaktadır. Yumurta bırakarak üreyen böcek türleri bulunduğumuz alanlara sıkça yuva oluşturmaktadır. Çünkü hamam böceği, pire, kene, bit gibi böcekler bulunduğu alana yumurtalarını bırakarak giderler. İstanbul Beykoz böcek ilaçlama servisi böcek ve böcek yumurtalarının var olduğu tüm alanları derinlemesine ilaçlayarak dezenfekte etmektedir. İlaçlama yapılan alanların dezenfekte işleminin yapılması da oldukça önelidir. Çünkü haşere ve fare türleri gezindikleri alana mikrop ve bakteri bırakırlar. Çöplük, lağım ve gider boruları arasında gizlenen böcekler evlerimizin mutfaklarına kadar ulaşabilir. Bu gibi durumlarda haşerelerden insanlara önemli hastalıklara bulaşabilir.

Haşerelerden Bulaşan Bazı Hastalıklar;

  • Verem, humma, sıtma, veba, alerjik reaksiyonlar, astım, gıda zehirlenmeleri, dizanteri, tifüs, hepatit, cilt hastalıkları, grip

Beykoz’da böcek ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit ilaçlama şubelerimiz 7 gün 24 saat görev başındadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama uygulamalarımız yaşam alanlarınızı daima korumaktadır.

Böcek ilaçlama Beykoz: Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, , pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi tüm türlere karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Haşere ile mücadele aşamasında profesyonel destek oldukça önemlidir. Böceklerden kurtulmak için uzman ekibimiz daima yanınızda yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir