Böcek İlaçlama

Böceklerden korunmak, yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmak, sağlığınızı koruma şekillerinden biridir. Böcek ilaçlama işlemi, insan sağlığını böceklerden korumak için uygulanan bir yöntemdir. Kurumsal firmalardan kaliteli ve güvenilir hizmetler alarak, doğru yollarla böceklerden kurtulabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Haşere ile mücadele ederken, doğru yöntemleri kullanmanın önemi büyüktür. Zira tek bir yanlış uygulama, sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Yanlış uygulamalar, alanda bulunan böcekleri kontrol altına almaya yeterli değildir. Aksine kalitesiz ilaçlar, böceklerin bağışıklığını güçlendirebilir.  Amatör firmalardan alacağınız hizmetler, sağlığınızı tehlikeye atacaktır.

Çatalca böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız, böcekler üzerinde etkili ilaçlarla ve doğru uygulamalarla işlem yapmaktadır. İşlemlerimizde %100 başarılı sonuçlar sağlayarak, sizlere sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilacı ile birçok böcek türünü etkilemekteyiz.

Etkili İlaçlarla Kontrol Altına Aldığımız Böcekler

Kalorifer böceği, tahtakurdu, çıyan, pire, tahtakurusu, lağım faresi, karınca, teşbih böceği, halı böceği, akrep, eşek arısı, sivrisinek, güve, mite, uyuz böceği, yılan, mayt, salyangoz, kertenkele, kene, kırkayak, yaban arısı, ev faresi, çekirge, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, kakalak, bit, akar, örümcek.

İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılmaktadır?

Böcek ilaçlama işlemleri yılın her döneminde yapılabilmektedir. Doğada çeşitli haşere türleri bulunmaktadır. Her birinin üreme dönemi değişmektedir. Haşere türlerinin büyük bir çoğunluğu, üremesini yaz aylarında gerçekleştirmektedir. Yaz aylarında evlerde ve dış alanlarda insanlar haşereler ile ilgili daha büyük sorunlar yaşamaktadır. Isıran ve zehirli olan parazitler yüzünden birçok insan yaz aylarında hastanelerde tedavi görmektedir. Sıcak aylarda insanların açık alanlarda daha sık vakit geçirmesinden dolayı, haşereler insanlara daha kolay saldırıda bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak havalarda, evlerimizde cam ve kapıları açık bırakabilmekteyiz. Bu durumda, böceklerin evlerimize girmesini kolaylaştırmaktadır.

Ümraniye böcek ilaçlama fiyatlarımız da uygundur. Ekonomik hizmet vermekte, ilçe ve İstanbul’un her bölgesine 7/24 servis olanakları sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir