Çekirge İlaçlama

Ilık ve nemli yerlerde yaşamayı seven çekirgeler, bahçe içinde olan müstakil evlerde, bitki yetiştirilen ekili ve dikili alanlarda, denize yakın sahil şeritlerinde bolca bulunur. Çekirgelerin insan sağlığına direkt zararı olmasa bile maddi hasarları oldukça fazladır. Özellikle tarım ile uğraşan kişilerin fazlasıyla şikayet ettiği bu haşereler, çoğu kez istila yapan haşere olarak bilinirler. Bu nedenle çekirge ilaçlama işlemleri her zaman en sık başvurulan yöntemlerden biri olmuştur.

Çekirge İlaçlama

Çekirge ile Mücadele

Eğer çekirgelerle bireysel mücadele vermek istiyorsanız bu oldukça imkansızdır. Evinize giren tek bir çekirge bile sizi fazlasıyla uğraştırabilir. Bilindiği üzere çok iyi zıplama yeteneğine sahip olan çekirgeler, genellikle binaların giriş ve giriş üstünde olan evlere pencerelerden rahatlıkla girebilirler. Aynı zamanda bahçelerde üzerlerimize, çantamıza, poşetlerimize atlayarak da bizimle birlikte evlerimize girebilirler. Onları yakalayabilmek oldukça zordur. Bu nedenle mutlaka iyi bir ilaçlama firmasından yardım almalı ve en hızlı şekilde onlardan kurtulmalısınız.

İlaçlama Hizmetimiz

Ümraniye Böcek İlaçlama firması olarak bizler, çekirgeler üzerinde uyguladığımız etkili yöntemlerimizle çekirgelerin sizlere daha fazla maddi hasar vermemesi için, onları en hızlı şekilde yok etmekteyiz. Ayrıca tüm haşereler için en etkili ilaçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. İlaçlama uygulamalarımız ister açık ister kapalı fark etmeden her mekanda etki göstermektedir. Özellikle evler, iş yerleri, fabrikalar, okullar, hastane binaları, belediye binaları, sahil şeridi, üniversite kampüsleri, öğrenci yurtları, askeri kışlalar, düğün ve nişan salonları, özel araçlar, toplu taşıma araçları, park ve bahçeler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, yeme içme işletmeleri, spor salonları gibi pek çok yerde ilaçlama işlemlerimiz uygulanmaktadır.

Çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizler için haftanın her günü hizmet vermektedir. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sayfasında bulunan ilaçlama talep formlarımızı doldurarak da bizim sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir