Ümraniye Çekmeköy böcek ilaçlama

Haşereler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip olan ve günden güne artış gösteren bir türdür. Takson bakımından da en zengin canlı türü olan böceklerin nüfusu yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arası olarak biliniyor. Dünya üzerinde tüm kıtalarda kendilerine yaşam alanı bulan bu canlılar insanların özel alanlarını ihmal etmekte çekinmezler. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de birçok insan şehir hayatında veya kırsal kesimlerde haşere problemiyle uğraşmaktadır.

Haşerelerin Zararları

Evlere giren haşereler taşıdıkları birçok bulaşıcı hastalığı besinlerin üzerine bırakır. Gezdikleri yerlere salya ve dışkıları ile mikrop ve virüs bulaştırırlar. Yaşam alanlarının bazı yerlerine verdikleri maddi zararlarda olasıdır. Haşere problemi bireyleri maddi manevi zorluklara sokacağı gibi aynı zamanda psikoljik ve mental yorgunluğa da sebep olur. Bu nedenle böcek istilalarını göze almadan tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Düzenli periyotlar halinde tekrarlanan böcek ilaçlama işlemleri yaşam alanlarından bu canlıları olabildiğince uzak tutacaktır.

Böcek ilaçlama firmaları günümüzde fare ilaçlama, haşere ilaçlama, pire ilaçlama vb. türlerle hizmet vermektedir. Çok kısa bir süre de tamamlanan bu işlem sonrasında şikayetçi olunan alanlar herhangi bir böcek problemi olmayacaktır.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız ve ilaçlarla yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Ümraniye Çekmeköy böcek ilaçlama olarak faaliyeti sürdürmektedir. Uzman ekibin ilaçlanacak olan alana gelip gerekli araştırmaları yaptıktan sonra uygulamaya başlar. İlaçlama sonrasında uygulanacak önlemler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye aktarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir