Ev İlaçlama

Ev ilaçlama Ümraniye servisimiz, böceklerin evlerinizi yuva edinmesine fırsat tanımadan profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ümraniye ilçesinde tüm semt ve mahallelere ulaşan ilaçlama servislerimiz hesaplı fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Yaşam alanlarınızın içinde yer alan haşere türleri siz farkında olmadan birçok zarara neden olmaktadır. İnsan sağlığına olumsuz olarak etki eden haşereler zamanla etrafında bulunan eşyalarında zarar görmesine neden olurlar.

Ev ilaçlama firmaları tarafından destek ve hizmet alırken seçeceğiniz firmanın kalitesi çok önemlidir. Öncelikle olarak hizmet alacağınız kurumun yasal olarak hizmet sağlaması ve Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izne sahip olması oldukça önemlidir. Ev ilaçlaması oldukça önemlidir. Haşerelerin etkisiz hale dönüşmesi için kullanılan ilaç ve tekniklerde insan sağlığını koruyarak gerçekleştirilmelidir.

Ümraniye böcek ilaçlama servisimizi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve garantili olarak ev ilaçlama hizmetlilerini müşterilerine sunmaktadır. Böylece ev ve açık tüm alanlarda gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalar sağlıklı sonuçlara ulaşmaktadır.

Ev İlaçlama Yönteminde Kullanılan Teknikler

Ev ilaçlama yönteminde kullanılan teknikler tüm haşerelere profesyonel ve kesin çözüm üretmektedir. Firmamız uzman kadrosu eşliğinde;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Teknikleriyle %100 sonuca ulaşarak haşereleri etkisiz hale dönüştürmektedir. Uzman ilaçlama personellerimiz ilacın etkilerini haşerenin türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak ayarlamaktadır. Haşere ile mücadele de ev ilaçlama uygulamalarının önemi büyüktür.

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere ve Fare türleri;

İlaçlaması en çok yapılan haşere ve fare türleri vatandaşların gündelik yaşamda karşılaştıkları haşereleri kapsamaktadır. Ev, iş yeri ve dışarıda sürekli olarak karşılaştığımız ve yaşamımızı istila eden haşere ve fare türleri çoğalmalarına fırsat verilmeden yok edilmelidir. İlaçlaması en çok yapılan haşere ve türleri başlıklar halinde bir araya getirilecekse;

Karafatma, mite, tatarcık, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan diyebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir