FARE İLAÇLAMA

Fare yiyecek besin bulmak için insanlara yakın bölgeleri kendine yuva edinmeye çalışmaktadır. Bu nedenle fareler çoğu kişinin ortak problemi olmaktadır. Farelerin koku alma duyuları çok keskin olup bu sayede yiyeceklerin yerine kolayca ulaşabilirler. Fare ilaçlama uygulamaları farelerden kurtulmak için en etkili yöntemdir. Uzman kişiler tarafından uygulanan ilaçlama uygulamaları güvenle farelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Fare tarla, sera, bahçe gibi alanlarda ekili olan mahsullerin arasında da sıkça görülmektedir. Bu gibi alanların fare ilaçlamasının yapılması oldukça önemlidir. Çünkü farelerin insanların tükettiği gıdalarla temas etmesi oldukça sakıncalıdır. Salya ve dışkı yoluyla hastalık virüslerini yiyeceklere bulaştırırlar. Aynı zamanda bitki kök ve yapraklarını yiyerek ekinlerin zarar görmesine neden olurlar.

Fare İlaçlama Şirketleri

Kemirgenler grubunda yer alıp dünyada çok sayıda türü bulunan fare, memeli bir canlıdır. Fare yavrularını doğurarak oluşturur. Tek seferde 7-8 yavru doğuran fare, hızlı bir üreme evresi geçirmektedir. Fare ilaçlama şirketleri farelerin üremesine fırsat tanımadan yuvalarını tespit etmektedir. Bunun, için yapmanız gereken önemli husus alanında uzman fare ilaçlama firmaları tarafından hizmet almaktır.

Fare İlaçlarının Taşıması Gereken Önemli Özellikler

  • Kullanılan zehirli fare yemlerinin kimya endüstrisinin ürettiği sınıfa ait olması
  • İlaçlama yapılacak tüm fare türleri üzerinde etki sağlaması
  • Çevre ve zararsız hayvanların sağlığını koruyacak nitelikte olması
  • İlaçların Sağlık Bakanlığı onayı ile kullanılması

Ümraniye fare ilaçlama servisimiz, En yüksek kaliteye sahip onaylı fare ilaçları ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Fare ilaçlama uygulamalarında kullanmakta olduğumuz fare yem istasyonları en çok tercih ettiğimiz yöntemler arasında yer almaktadır.

Fare Yem İstasyonları

Fare yemlerini içine koymak için özel haznesi bulunan, farenin giriş ve çıkış sağlayabileceği delikleri bulunan özel kutulardır. Fare yem istasyonu içine giren fare, yemi yer ve dışarı çıkar. Fare yemi yedikten 3-4 gün sonra ölmektedir.

Fare ile mücadele aşamasında firmamıza ulaşarak 7 gün 24 saat detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir