Hakkımızda

Ümraniye Haşere İlaçlama Hakkımızda Sayfası

Hiper böcek ilaçlama, kaliteli hizmet sunabilmek için gün boyu çalışmalarına ara vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Gelişen teknolojinin daima takipçisi olan firmamız, en modern ve etkili ilaçlama teknikleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Güvenli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, kurulduğu ilk günden beri çalışmalarını Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla sürdürmektedir. İlaçlama tekniklerimizin tümü uzman ve sertifika sahibi ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Yaşam sürülen tüm bölgelerin ilaçlama uygulamaları %100 başarı sağlayan sonuçlarla gerçekleştirilirken, müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Haşere test işlemlerimiz ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleştirilerek müşterilerimize gerekli bilgiler aktarılmaktadır.

Alternatif ilaçlama tekniklerimiz haşere ve fare türleri üzerinde en kısa zamanda sonuca ulaşmaktadır. Şirketimiz bünyesinde görev alan Ziraat mühendislerimiz, haşere ilaçlarını daima kontrol altında tutmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçlarımız, haşere türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak seçilmektedir. Haşerelerden kurtulmak için profesyonel yöntemleri seçmelisiniz.

Tüm Fare, Böcek Ve Haşere Türlerine Karşı İlaçlama Hizmeti

Hiper böcek ilaçlama, olası tüm böcek, haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama desteği vermektedir. İlaçlama yöntemlerimiz haşere ve fare türlerine ayrı etki gösterecek özel formüllerle tasarlanmıştır. Böylece en kısa zamanda yaşam bölgelerimizi kendilerine yuva edinen bu zararlı canlılardan kurtarmaktayız.

Gün Boyu Profesyonel İlaçlama Hizmeti

Firmamız müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda cevap sağlayabilmek için günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız kaliteli hizmeti en kısa sürede yaşam almalarınıza ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir