Haşere İlaçlama

Son yıllarda kentleşmenin fazlasıyla yaygınlaşması, haşerelerin yaşam alanlarını daraltmış ve onların sıklıkla evlerimize, iş yerlerimize, bahçelerimize ve daha pek çok yere girmelerine neden olmuştur. Bu durumdan fazlasıyla şikayetçi olan halkımız çağrı merkezlerimize ulaşarak nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini sık sık bizlere danışmaktalar.

Haşerelere karşı sadece kendi yöntemlerinizle mücadele vermek, hem başarısızla sonuçlanacak hem de sonuçsuz kalacaktır. Hatta birçok yanlış uygulama ile onların bağışıklık sistemlerini dahi güçlendirebilirsiniz. Evinizde bir tane haşere görmeniz demek, devamında onlarca haşerenin evinize konuk olacağına işarettir. Bu nedenle böyle uygulamalara girmeden iyi bir ilaçlama servisi ile anlaşmalısınız.

Ümraniye Haşere İlaçlama

İlaçlama firmaları içinde en sık başvuru alan firmamız kaliteli ilaçlarla ve deneyimli kadrosuyla her zaman en iyi haşere ilaçlama hizmetini size sağlamaktadır.

  • Tüm departmanlarımızla kurumsal bir firmayız.
  • İlaçlarımız başka böcek ilaçlamalarında bulunmayan TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalara sahiptir.
  • En modern ilaçlama yöntemlerini en tecrübeli elemanlarımız ile uygulamaktayız. Özellikle Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, fare istasyonları, kokulu ve kokusuz ilaçlama gibi…
  • İlaçlama yaptığımız mekanlar ev, iş yeri, okul, hastane, belediye, park ve bahçeler, toplu taşıma araçları, özel araçlar, öğrenci yurtları, spor salonları, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, inşaatlar, depolar, yeme içme işletmeleri, yeşillik alanlar, askeri kışlalar gibi açık veya kapalı mekanların tümünü kapsamaktadır.
  • Firmamızın ilaçlama yaptığı haşerelerin sayısı elli türden fazla olmakla birlikte, haşerelerin yumurtaları üzerinde de en etkili ilaçlama sistemine sahibiz. Özellikle fare türleri, sinek türleri, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal hamam böceği, kakalak, karafatma, kalorifer böceği, mayt, uyuz böceği, tespih böceği, mite, danaburnu, çekirge, kurtçuk, kertenkele, sümüklü böcek gibi onlarca türden haşere ile birlikte, akrep, yılan, çıyan, örümcek, kırkayak gibi zararlı haşereler de ilaçlanmaktadır.
haşere ilaçlama
hasere-ilaclama

İletişim

Ümraniye Haşere İlaçlama firmamıza ulaşmak için çağrı merkezlerimiz haftanın her günü her saati erişime açıktır. Müşteri temsilcilerimize ilaçlama işlemleri, haşereler ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bizim sizlere ulaşmamızı isterseniz de iletişim bölümümüzde bulunan ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir