Haşerelerin Kaynağı Bulundu

Nemli ve sıcak yerleri çok seven haşereler ile mücadele dönemi başladı. Evlerimizde, iş yerlerimizde, dışarıda kısacası hayatın bütün alanlarında karşımıza çıkan haşereler ile mücadele etmek için profesyonel bir ekipten destek almak şart. En sık karşılaştığımız haşere türleri arasında yer alan pireler çok küçük bir yapıya sahip oldukları için görünmeleri oldukça zordur. Gözle görünmeyen ve kolay fark edilmeyen bu tür ile bireysel mücadele etmek neredeyse imkânsızdır. Genellikle kaşınma, kızarıklık ve kabartı gibi belirtilerle kendini gösteren bu haşere türünün fark edildiği an profesyonel pire ilaçlama uygulaması ile yok edilmesi gerekir. Bunun yanında çalışacağınız firmanın güvenilir ve işini iyi yapan bir firma olması da oldukça önemlidir. Bu bağlamda sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve ilaçlama firmaları arasında ilk akla gelen Ümraniye Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

rhino-beetle

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlama nasıl yapılır sorusu en çok merak edilen konulardan biridir. Birçok kişi ilaçlama işleminin uzun süreceği ya da zahmetli olacağı düşüncesi ile haşerelerle tek başına mücadele etmeye çalışıyor. Evlerimizde çok sık bir şekilde karşılaştığımız hamam böcekleri, yok edilmesi zor ve sağlığa ciddi zararları olan bir türdür. Diğer haşere türlerinden farklı olarak güçlü bir yapıya sahip olan haşerelerin günlerce yemek yemeden dolaşabilir ve en önemlisi kafası koptuğu halde 8 güne kadar yaşayabilir. Ölme sebebi kafasının kopması değil açlık olan bu türün fark edildiği an hamam böceği ilaçlama işleminin yapılarak yok edilmesi gerekir. Peki, haşere ilaçlama nasıl yapılır?

  • İlaçlamanın yapılacağı alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlanacak yerden çocukların ve kullandıkları eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
  • İşlemin yapılacağı alandan günlük kullanılan eşyaların kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması önemlidir.
  • İlaçlama işlemi bittikten sonra ortamın en az 2 saat olmak üzere havalandırılması ilacın etkisinden kurtarılması gerekir.

Sizin de başınız hamam böceği ya da diğer haşere türleri ile dertte ise İstanbul ili ve tüm ilçelerine hizmet veren Ümraniye Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Firmaları

Haşere ilaçlama firmaları arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten ve sektörün öncü isimlerinden biri olan Ümraniye Böcek İlaçlama şirketimizin kullandığı bütün ürünler Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Teknolojiye uygun olarak geliştirdiği yeni uygulamalarla ilaçlama işlemini kısa sürede yaparak haşere sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir