Ümraniye Hekimbaşı Akrep İlaçlama

Ümraniye’ye bağlı olan Hekimbaşı ilçesi, geçmişte gecekondu mahallesi olarak bilinse de son yıllarda gelişmeye ve büyümeye başlayışıyla dikkat çekmektedir. 12.000 nüfusa sahip olan ilçe, özellikle akrep problemiyle ilaçlama firmalarının kapısını çalmaktadır. Şehirde en yoğun akrep istilasının görüldüğü yerlerden biri olan Ümraniye Hekimbaşı akrep ilaçlama konusunda firmamızın da en çok yardıma koştuğu ilçelerdendir. Hekimbaşı bölgesinde çok sayıda evde haşere varlığını sonlandırmış, danışanlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamış olan firmamız İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir.

Hekimbaşı Akrep İlaçlama

İlaçlama sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren ve deneyimleri ışığında her geçen gün kendini geliştiren firmamız; akrep ilaçlama alanında uzmanlaşsa da, tüm haşere problemlerinde danışanlarının yardımına koşan, %100 sonuç elde eden bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ve haşereler üzerinde kesin etki sağlayan ilaçlarımızla hizmet vermekteyiz. Yasal olmayan uygulamalarda bulunan firmalara karşı, devlet desteği ve kontrolüyle, kesin sonuç garantisiyle çalışan Hekimbaşı Ümraniye akrep ilaçlama servisimiz, sizleri akrep probleminden kurtarmanın ve tam müşteri memnuniyeti elde etmenin gururunu yaşamaktadır.

Akrep Hayvanının Özellikleri

  • Akrepler, kıvrımlı kuyruklarının ucunda bulunan zehir iğneleri ile düşmanlarını tehdit eden bir haşere türüdür.
  • Yeryüzünde 1753 türü bulunduğu bilinen bu haşerenin 23 türü ise Türkiye’de yaşamaktadır.
    hekimbasi-akrep-ilaclama
    hekimbasi-akrep-ilaclama
  • Örümceğimsiler sınıfına mensup olan akrepler, çok zehirli(ölümcül) zehirli(tehlikeli) ve az zehirli(tehlikesiz) olmak üzere üç grupta incelenir. Çok zehirli olan akrep türleri derhal müdahale edilmediği takdirde uzun süreli koma haline ve ölüme sebep olurken, zehirli akrep türlerinde görülen akrep sokması vakalarında erken müdahale ile tedavi mümkündür. Az zehirli akrep türleri ise sağlıklı insanlar için bir zarar teşkil etmez. Çoğunlukla arı sokmasından biraz daha fazla acı verir ve 24 saat kadar sonra geçer. Ancak alerjik bünyeye sahip bireylerde, çocuk, yaşlı ve bağışıklık sistemiyle alakalı hastalığı olan kişilerde çok ciddi sonuçlara yol açabilmektedir.
  • Çoğunlukla sıcak ve nemli bölgelerde yaşarlar.
  • Aşırı soğuğa ve sıcağa, ve hatta radyasyona dayanabilen bu canlıların yaşam süresi 7-8 yılı geçmez.
  • Çok zehirli türleri çoğunlukla Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde görülse de, son yıllarda Hekimbaşı akrep ilaçlama Ümraniye servisi, İstanbul’da da zehirli akrep türleriyle ilgili şikayetler almaktadır.

NOT: Tüm akreplerin zehirli olduğu kabul edilerek hareket edilmeli, vakit kaybetmeden ilaçlama işlemlerine girişilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir