İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti almak için profesyonel ilaçlama servislerimizi 7/24 arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti sunarak haşere sorunlarına çözüm sağlıyoruz. Önceliğimiz insan ve çevre sağlığını koruyarak haşere ve fare türlerinin bulunduğu tüm alanları sağlığına kavuşturmaktır.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Ve Garantili Hizmet

Haşereler evlerimizin içine kadar çeşitli yollardan giriş sağlarlar. Bulundukları alan içerisinde fark edilmeyen böcekler çok kısa bir süre sonra çoğalarak etrafta sıkça görülmeye başlarlar. Dolayısıyla haşere görülen alanların ilaçlama uygulamalarında geç kalınmamalıdır. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve garantili hizmet veren ilaçlama şubelerimiz, hesaplı ilaçlama fiyatları sunar.

Haşerelerin İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkisi

Cam, balkon, kapı boşlukları, alışveriş poşetleri ve evcil hayvanlar üzerinde evimize kadar ulaşan böcek türleri insan sağlığı üzerinde de önemli bir rol oynamaktadır. Mikrop ve virüs taşıyıcı haşereler, ciddi sağlık sorunları yaşatmaktadır. Veba, humma, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyon, sıtma, verem, dizanteri, tifüs gibi hastalıklar haşere ve farelerin insanları ısırması sonucu görülebilen hastalıklardır. Aynı zamanda ortama bırakmış oldukları salgı ve dışkıların dolaylı yollardan insan bünyesine alınması da aynı etkiyi oluşturmaktadır. Böcek ilaçlama İstanbul, ilaçlama uygulamaları ile birlikte dezenfekte işlemlerini de sağlamalıdır.

En Çok Görülen Fare Ve Haşere Türleri

  • tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, fındık faresi, ağaç böceği

İstanbul böcek ilaçlama (www.bocekilaclamasi.gen.tr/istanbul-ilaclama/) servislerimizden hizmet almak için iletişim numaralarımızdan gün boyu müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir