Kadıköy böcek ilaçlama

Kadıköy gerek lokasyonu, gerekse tarihi yapısından dolayı İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasındadır. Bazı bölgelerinde uygulanan kentsel dönüşümden ve hızlı kentleşmeden ötürü yeşil alanlar yok edilerek böceklerin yaşam alanları içine girilmiştir. Bu döngü ile beraber böcekler doğal yaşam alanlarından ayrılarak, insanların kişisel alanları içine girmeye başlamıştır. Böcekler girdikleri alanlar içinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşebilir. Kan emerek yaşayan haşere çeşitleri insanlarla teması sonucunda pek çok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa sebebiyet verebilir.

Kadıköy’de En Çok Şikayet Aldığımız Mahalleler

Kadıköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye ve Zühtüpaşa mahalleleridir.

Kadıköy böcek ilaçlama servisi olarak kişisel veya toplumsal alanlarınıza giren bit, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, pire,  kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Kadıköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimize ulaşarak, gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir