Kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği genetiksel ve fiziksel özellikler bakımından en sık yayılabilen böcekler arasındadır. Yaklaşık olarak günümüzdeki nüfusu 4500 olarak bilinmektedir. 6 bacağa sahip, esnek ve hızlı hareket edebilen özellikte olmasının yanı sıra günde 5 km yol gidebiliyor olması barındığı alanda hızlı bir şekilde üremesine ve yayılmasına neden olur.

Kalorifer Böceğinin Özellikleri

Ümraniye böcek ilaçlama olarak dünya üzerindeki diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama faaliyeti de vermekteyiz. Kalorifer böcekleri 40 dakika boyunca nefeslerini tutabilme ve beyinlerinin bacak kısmında olmasından ötürü kafası kopsa dahi 3 gün hayatta kalabilme özelliğine sahiptir. Radyasyona son derece dayanıklı olduklarından ve 2 haftada bir yumurta bırakmasından dolayı zor şartlar altında dahi olsalar çoğalabilirler. Ev, iş yeri, otel, hastane okul, fabrika gibi kapalı alanlara; duvar ve parke çatlaklarından, su ve kanalizasyon borularından, dışarıdan getirilen alışveriş paketlerinden rahatlıkla sızabilir. Bu alanların içinde daha çok kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında, kazan ve kalorifer dairelerinde barınmayı tercih eder.

Ümraniye böcek ilaçlama firması olarak yıllardır insanların sağlığı ve huzuru için en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de uygulamaktayız. Alanında deneyimli, uzman ekibin ilaçlama yapılacak olan bölgede alan büyüklüğünü, böceğin direncini tespit etmesinin ardından kalorifer böceği ilaçlama uygulamasına geçilir.

İlaçlama uygulamasında son derece önemli olan husus firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olmasının yanı sıra insan ve hayvan sağlığına zararlı ilaçlar kullanmamasıdır.  Ümraniye böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulamasının son derece titizlikle yürütülmesi gerekir. Deneyimsiz kişilerin evde uygulayacağı basit yöntemlerle gerçekleştirilen ilaçlamalar hem ilaçlama yapan kişiye hem de sorumlu kişiye zarar verecektir.

Herhangi açık veya kapalı bir ortamda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz Ümraniye böcek ilaçlama firmamızı arayarak 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizin yardımı ve yönlendirmesi ile kalorifer böceği ilaçlama uygulaması alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir