Kalorifer Böceği İlaçlama

Yaşam alanlarında en çok bulunan böcek çeşitlerinden biri de kalorifer böceğidir. Hızlı üreyen bu böceği, kısa sürede kontrol altına almak gerekmektedir. Şirketimiz 7/24 kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Kesintisiz sunduğumuz hizmetlerle, böcekler kısa süre içerisinde kontrol altına alınabilir.

Nerede Bulunur?

Nemli alanların tümünde bulunabilir. Özellikle, depo, kömürlük gibi alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadırlar. Mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarda bulunmaktadır. Su, kalorifer ve tuvalet borularından çıkan sızıntılardan bu alanlara geçiş sağlarlar.

Evlerimize Nasıl Girer?

  • Kalorifer borusu aracılığı ile
  • Tuvalet, su borusu sızıntılarından
  • Kömürlüklerden
  • Duvar çatlaklarından

Kalorifer Böceği Isırır mı?

Kalorifer böceği insanları ısıran, sokan ve saldıran bir böcek türü değildir. İnsanlara çeşitli şekillerde zarar vermektedirler. Bulundukları alanlar, nemli ve pis alanlar olduğu için buradan zararlı bakterileri toplarlar. Kalorifer böceğinin zararı, topladığı bakteriden kaynaklanmaktadır. Bakterilerin, virüslerin ve mikropların beslendiğimiz, yaşamımızı sürdürdüğümüz alanlara girmesine neden olarak, sağlığımızı tehlikeye sokarlar.

Kalorifer Böceği Nasıl İlaçlanır?

Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması sıvı, katı ve jel ilaçlarla uygulanmaktadır. İlaçtan etkilenen haşereler, yuvalarına gitmekte ve orada ölmektedir. Yuvasında ölen böceklerden, temas etmek zorunda kalmadan kurtulabilirsiniz.

Uygulamalarımız, uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte, birçok alanda kapsamlı olarak yapılmaktadır. Böceklerin ortaya çıktığı alanlar, uzmanlarımız tarafından tespit edilmektedir.  Uzmanlarımız, kalorifer böceğinin yumurtalarını bıraktığı alanları tespit etmekte ve ilaçlamaktadır. Kalorifer böceği ile mücadele ederken, kesin çözüme kavuşmak için alanda bulunan bütün yumurtalar ilaçlanmalıdır.

Kalorifer böceği günde yüz yumurta üreten ve kısa sürede ilaçlanmazsa, alanı istila eden bir böcektir. Yumurtalarını kapsül şeklinde, nemli bulduklara her alana bırakırlar.

Bireysel İlaçlama Çözüm Oluşturur mu?

Dışarıdan satın alınan ilaçlar, kalitesizdir. Kalitesiz ilaçlar, kalorifer böceğinin yalnızca bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu ilaçlar, insan sağlığına zarar vermektedir. Ayrıca kalorifer böceği, böcek türleri arasında en dayanıklısıdır.

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, güvenilir koşullarda, ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir