Mayt, Akar, Mite

Her evde bulunan fakat gözle görülemeyecek kadar küçük oldukları için pek fazla önemsemediğimiz bu organizmalar, küçük olmalarının aksine fazlasıyla çok zarar saçmaktadırlar. Özellikle küçük çocuklarda ve yaşlılarda fazlasıyla etki eden mayt, akar, mite organizmaları özellikle bronşit, nefes darlığı, öksürük, kaşıntı, alerji, kızarıklık, deri döküntüsü, deride pullanma gibi pek çok hastalığa sebep olmaktadır. Eğer zaten bu hastalıkların birine sahipseniz bu haşereler nedeniyle hastalığınız çok daha ileri aşamalara nüksedebilir.

Nerelerde Bulunabilirler?

Bu haşereler sayamayacağımız kadar fazla yerde bulunmaktadır. Özellikle,

  • Ellerimizde, yanaklarımızda ve tüm vücudumuzda,
  • Kapı kollarında,
  • Ortak kullanım alanlarında,
  • Cep telefonları, ev telefonları ve ankesörlü telefonlarda,
  • Çalışma masaları, yemek masaları, okul sıralarında,
  • Toplu taşıma araçları ve bu araçların tutunma yerlerinde,
  • Paralarda ve daha pek çok yerde bulunmaktadırlar.

Gözle görünmedikleri için tek başınıza mücadele etmeniz imkansızdır. İstediğiniz kadar temizlik yapsanız da onları yok edemez, aksine onların çoğalmalarına sebebiyet verirsiniz. Çünkü zaten bu organizmalar insanların deri döküntüleri ile beslenmektedir. Yani insanın olduğu her yerde Bu nedenle iyi bir ilaçlama firması ile anlaşmalısınız. Her haşereye karşı en modern yöntemlerle cevap veren Ümraniye Böcek İlaçlama firmamız, ziraat mühendislerimiz tarafından onaylı ilaçları kullanmaktadır. Bu ilaçlar tecrübeli ekibimiz ile uygulanmakta, tüm haşerelerden sizi kurtarmaktadır. Aynı zamanda tam korumayı yine firmamız sağlamaktadır.

Haşerelerle ilgili merak ettiğiniz her konuyu çağrı merkezlerimi arayarak sorabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz 7/24 açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir