Ümraniye Namık Kemal böcek ilaçlama

Ümraniye Namık Kemal haşere ilaçlama servisleri Sağlık Bakanlığı yetkilisi, olarak garantili ilaçlamalar yapan ve biyosidal ilaçlarla kontrol hizmeti veren bir ilaçlama firmasıdır. İlaçlama firmamız yaşam alanlarınızdaki tüm haşere, böcek ve kemirgen türleri üzerinde % 100 garantili ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.

Böcekler, insanlardan sonra dünya üzerinde bulunan en kalabalık canlı grubudur. Günümüzde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arasında böcek türü olduğu tespit edilmiştir. Yapısal ve genetiksel özellikleri bakımından dünya üzerinde her kıtaya dağılmıştır. Ekolojik döngü üzerinde böcekler yararlı oldukları kadar kişisel alanlarımıza girdiklerinde bizim için bir o kadar zararlıdırlar. Özellikle kan emici böcek türlerinin insanlarla teması sonucunda doğrudan bize hastalık bulaşır. Bu hastalıklara örnek olarak tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, koli basili, tüberküloz, cilt hastalıkları, sarılık, astım, sıtma ve humma gibi böceklerden diğer canlılara bulaşan kalıcı rahatsızlıklar zamanla ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Özellikle çocuklar bu hastalıklardan çok çabuk etkilenir. Bu nedenle gerek kırsal alanlardaki yerleşimlerimizde, gerek ev ve iş yeri tipi yaşam alanlarımızda mutlaka düzenli olarak ilaçlama yaptırılması sağlığımız açısından son derece yerinde olacaktır.

Böcekler Yaşam Alanlarına Nasıl Sızar?

Ev, iş yeri, otel, fabrika, okul ve hastane gibi kapalı alanlara açık pencere ve kapılardan, eskimiş veya çürümüş duvar çatlaklarından, kanalizasyon borularından sızabilen böcekler bir süre fark edilmediği takdirde kısa sürede barındıkları alanda üreyebilir. Böceklerle evde uygulanabilecek basit  yöntemlerle mücadele etmek mümkün değildir. Haşere istilaları için profesyonel ilaçlama şirketlerinden böcek ilaçlama hizmeti almak en garantili sonucu doğuracaktır.

Ümraniye böcek ilaçlama olarak yıllardır en kaliteli, güvenilir sağlıklı, hızlı ve ekonomik hizmeti vermekteyiz. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Haftanın her günü ve saati hem müşteri temsilcilerimiz hem de ilaçlama personelimiz, huzurunuz için Ümraniye Namık Kemal’de de faaliyetini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir