Ümraniye Namık Kemal böcek ilaçlama

Böcekler, insanlardan sonra dünya üzerinde bulunan en kalabalık canlı grubudur. Günümüzde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arasında böcek sayısı ve 700’ü aşkın böcek türü bulunduğu tespit edilmiştir. Yapısal ve genetiksel özellikleri bakımından dünya üzerinde her kıtaya dağılmıştır. Ekolojik döngü üzerinde böcekler yararlı oldukları kadar kişisel alanlarımıza girdiklerinde bir o kadar zararlıdır. Kan emici böcek türleri insanlarla teması sonucunda doğrudan hastalık bulaştır. Bunun dışında tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi böceklerden diğer canlılara bulaşan kalıcı rahatsızlıklar zamanla hatta ölümcül sonuç doğurabilir. Özellikle çocuklar bu hastalıklardan çok çabuk etkilenir. Bu nedenle gerek kişisel alanlarımızı gerekse toplumsal alanlarımızı haşerelere karşı korumak sağlımızı güven altına alacaktır.

Böcekler Yaşam Alanlarına Nasıl Sızar?

Ev, iş yeri, otel, fabrika, okul ve hastane gibi kapalı alanlara açık pencere ve kapılardan, eskimiş veya çürümüş duvar çatlaklarından, kanalizasyon borularından sızabilen böcekler bir süre fark edilmediği takdirde kısa sürede barındıkları alanda üreyebilir. Böceklerle evde uygulanabilecek basit  yöntemlerle mücadele etmek mümkün değildir. Haşere istilaları için profesyonel ilaçlama şirketlerinden böcek ilaçlama hizmeti almak en garantili sonucu doğuracaktır.

Ümraniye böcek ilaçlama olarak yıllardır en kaliteli, güvenilir sağlıklı, hızlı ve ekonomik hizmeti vermekteyiz. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Haftanın her günü ve saati hem müşteri temsilcilerimiz hem de ilaçlama personelimiz,, huzurunuz için Ümraniye Namık Kemal’de de faaliyetini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir