Pireden Kurtulma Yolları Nelerdir ?

Pirelerden kurtulma yolları nelerdir diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Pire, boyut olarak oldukça küçük fakat insan sağlığına verdiği zarar açısından oldukça tehlikeli, hatta ölümcül bile olabilen bir haşeredir. Pireler, insan kanıyla beslenen bir haşeredir. Bu nedenle de her ısırıkta kan toplayan pireler, pek çok mikrobu da insanlar arasında taşır. Aynı zamanda pek çok insanda kan yoluyla bulaşabilen hastalıklar mevcuttur. Pirelerin bizden önce kimi ısırdığını bilemediğimizden, kan yoluyla bulaşan hastalıklara dahi yakalanabiliriz. Oldukça tehlikeli olan bu haşereden, yani pireden kurtulma yolları nelerdir? Sorusunun kesin ve net yanıtı profesyonel ilaçlama yaptırmaktır. Pire ile doğal mücadele işlemine girişmek için uygulanan yöntemler sonuç vermediği gibi zaman kaybına neden olur. Pirelerden kurtulmak ve pire ile mücadele etmek için yapılacak pire ilaçlama uygulaması ile haşerelerden kısa sürede kurtulabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları toplumdaki her kesimden insanın ödeyebileceği şekilde koordine edilmiş ve uygulamaya koyulmuştur. Pire ile mücadele ederken uygulanan pire ilaçlama işlemi sağlığınızı tehdit edecek bütün unsurlar ortadan kaldırılmıştır. Pirelerden kurtulmak için firmamızda uygulanan pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın büyüklüğü belirleyici olur.

Pire ilaçlama fiyatları ve pire ile mücadele ile ilgili aklınıza takılan bütün soruların yanıtına irtibat numaralarımızdan bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele etmeye başlamadan önce evimizde pire olduğuna dair emin olmalıyız. Çünkü pireler çok küçük olduklarından dolayı pek çok haşere ile karıştırılmaktadır. Eğer özellikle halıların ve koltukların üzerinde zıplayan ve bir an için kaybolan ufak noktacıklara şahit oluyor ve vücudunuzda kırmızı renkli kabarcıklar görüyorsanız evinizde pire olduğundan emin olabilirsiniz. Pireden kurtulmak için yapılan ve bireysel olan her mücadelede bir eksiklik olmasını bir yana bırakalım, o haşerenin evimizde daha çok yer edineceğine de yol açtığımızı bilmemiz gerekmektedir. Pire ile mücadele etmede alınacak kısmi önlemlere örnek vermek gerekirse;

  • Önlem olarak evcil hayvan bakımını yaptırmak,
  • Evi sıklıkla süpürmek,
  • Pencerelere tel taktırmak gibi birkaç basit önlem alınsa da pire ilaçlama dışında kalan her yöntem geçersizdir. Üstelik bu ilaçlama işlemini de mutlaka alanında kurumsal olan, modern ilaçlama yöntemlerini kullanan bir firma yapmalıdır.

Ümraniye’de sunduğumuz ilaçlama hizmetleri ile sadece ev ilaçlama değil bahçe ilaçlama, fabrika, okul, öğrenci yurdu, sokak, toplu taşıma gibi de her noktada ilaçlama işlemi yapmaktayız. Ümraniye İlaçlama firmamızın en kaliteli ilaçlarla sizlere sunduğu ilaçlama hizmetlerine ulaşmak için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir