Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe haşere ve fare ilaçlamalarında da Sancaktepe böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgeleriyle tüm İstanbul ilçe ve mahallelerinde 7/24 garantili ilaçlama hizmetleri vermektedir. İlaçlama uygularımız özellikle fareler üzerinde günümüzde gelişen yeni yöntemlerle yapılmaktadır. Eskiden kullanılan fare kapanı, fare yapışkanları gibi yöntemleri kullanmamaktayız. Bahçelievler fare ilaçlama servisleri olarak fareler için şehir içlerinde fare istasyonları dediğimiz bir yöntemle ilaçlama uyguluyoruz. Sadece farenin girip çıkabileceği bir kapalı kutu içerisine yerleştirilmiş koku ve tat bakımından farenin ilgisini çekecek bir zehirli yiyecek yerleştirilir. Fareler bu kutu içerisindeki zehirli yiyeceğin kokusunu alırlar ve yerler. Daha sonra fare, bu fare istasyonu adı verilen kapalı kutundan çıkar ve su içtiği zaman yem etkisini göstererek fareyi zehirler. Sancaktepe fare ilaçlama fiyatları ile ilgili bilgi almak için mutlaka firmamızı arayarak destek isteyiniz.

Sancaktepe haşere ilaçlamalarında bit, kene, pire, tahta kurusu gibi tüm bu kan emici eklem bacaklı canlılar birçok tehlikeli hastalığın bulaştırıcısı ve yayıcısıdırlar. Tüm bu haşereler Tifüs, hepatit, astım ve hatta veba gibi ölümcül ve bulaşıcı hastalıklara neden olurlar.

Sancaktepe haşere ilaçlama firmaları ilçe dışında ayrıca İzmir’in, İstanbul’un ve Kocaeli illerinin tüm ilçe ve mahallelerinde de garantili ilaçlama uygulamaları yapar. Böcek ilaçlama firmaları arasında lider konumda olan Sancaktepe böcek ilaçlama servisi 20 yılı aşkın ilaçlama sektöründe lider konumdadır.

İlaçlama yaptırmak yaşam alanlarınızın dezenfeksiyonu için elbetteki gerekli bir uygulamadır. Alanlarınızın temiz tutulması gerekli zamanlarda havalandırmalar yapılması ve hijyenin korunması sağlığınız açısından önemlidir. Zaten tüm haşere ve böcekler de bu tip ortamların sağlanmadığı kötü kokan, kirli ve bakımsız yerlerde ürerler. Sancaktepe haşere ilaçlama fiyatları yaşadığınız mekânın kaç metrekare olduğuna ve ilaçlamada kullanılacak kimyasal miktarına ve hangi ilaçlama yönteminin uygulanacağına bağlı olarak değişir.

Sancaktepe ilçesinde ilaçlama yaptığımız mahalleler: Abdurrahmangazi, Akpınar, Atatürk Mahallesi, Emekmahallesi, Eyüpmahallesi, Fatih, Hilal, İnönü, Kemal Türkler mahallesi, Meclis mahallesi, Mevlana mahallesi, Safa mahallesi, Yunus Emre, Veysel Karani Mahallesi, Paşaköy mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Yenidoğan mahallesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir