Tahtakurusundan Kurtulma Yolları

Tahtakurusundan kurtulmanın yolları için en uygun ve etkili yöntem ilaçlama yapmaktır. Tahtakurusunun olduğu alanlarda hem maddi gem de manevi zararlara uğratır. Ümraniye Böcek İlaçlama firmamıza en sık sorulan sorulardan biri de tahtakurusu böceği ile nasıl mücadele edileceğidir. İlk önce evinizde bulunan haşerenin tahtakurusu olup olmadığına karar vermek en doğru yaklaşım olacaktır. Çünkü pek çok haşere birbirine benzemektedir.

Tahtakurusu Özellikleri

Tahtakurusu böceğini gözle pek göremesek de birkaç dikkat edilecek nokta ile evlerimizde varlıklarını anlayabiliriz. Örneğin, evinizde tahtakurusu varsa eviniz sessizken duyabileceğiniz ve genellikle akşamdan sabaha kadar süren bir gıcırdamaya benzer sese şahit olursunuz. Bu tahtakurusunun çıkardığı kemirme sesidir. Başka bir nokta ise koltuk döşemelerinizin, vitrininizin veya masalarınızın altında küme küme oluşan tahta tozu birikintileridir. Eğer böyle bir birikintiyle karşılaştıysanız evinizde kesinlikle tahtakurdu vardır. Tahtakurdundan kurtulma yolları aslında çok basittir. Ya tahtakurdu olduğunu düşündüğünüz eşyayı çöpe atacaksınız ya da iyi bir ilaçlama firmasından yardım alacaksınız. Elbette en mantıklı çözüm, ilaçlama firması ile anlaşmaktır. Sizlere uzun yıllardan beri hizmet veren Ümraniye Böcek İlaçlama firması tahtakurdu ve tüm haşereler üzerinde en garantili sonuçları size tek seferde verebilecek kadar modern ve pratik yöntemlere sahiptir.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu ilaçlama fiyatları şirketimizde oldukça uygundur. İlaçlama fiyatları için 7/24 hizmet sunan firmamızın çağrı merkezini arayarak Tahtakurusu ilaçlama fiyatları hakkında bilgi alabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Tahtakurusu ilaçlama fiyatları hesaplanırken alanın metrekaresi, tahtakurusu yoğunluğu ve bu alanda kullanılacak olan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Garantili İlaçlama 7/24 Kesintisiz Hizmet

Garantili ilaçlama ve 7/ 24 kesintisiz hizmet için böcek ilaçlama şirketimizi arayabilirsiniz. İlaçlarımız TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve ilaçlama ekibimiz alanında en tecrübeli ve en eğitimli kadrodan oluşmaktadır. Kurumsal bir firma olarak sizlere verdiğimiz hizmeti yıllardan beri sürdürmekteyiz. Bu nedenle her zaman en çok tercih edilen ilaçlama firmasıyız. Haşerelerle ilgili aklınıza gelebilecek her soru ve sorun için çağrı merkezlerimizi haftanın her günü ve her anı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir