Tespih Böceği

Haşereler içinde en iyi gizlenme yeteneğine sahip olan tespih böceği, kendini tehlike anında böceğe dönüştürüp kamufle ettiği için bu adı almıştır. Bu nedenle bu böcek türüne çok az kişi rastlamıştır ve bu böcek türü çok az kişi tarafından bilinmektedir. Üstelik öldürmeye çalıştığınızda çok fazla yumurtayı bulunduğu yere bırakarak, evinize daha onlarca kendi türünden girmesine sebep olacaktır.

Bu haşere türüne karşı belirttiğimiz gibi görülmesi ve yakalanması oldukça zor olduğu için, tek başınıza müdahale etmeniz imkansızdır. Hatta tek seferlik yaptıracağınız böcek ilaçlama işlemleri bile bazen yetersiz kalabilmektedir. Evinde bu haşere türünden gören pek çok kişi, tüm ilaçlama firmalarının da önerdiği üzere, periyodik ilaçlama hizmetleri almaya başlamıştır.

Periyodik İlaçlama Nedir?

İlaçlama işlemleri içinde en garantili ve en sağlıklı olan, size en etkin korumayı sağlayan ilaçlama işlemleridir. Belirli aralıklarla yapılan bu uygulama sayesinde haşereler evinizden yok olduğu gibi, evinize girmeye de daha cesaret edemezler.  İşte tespih böceği de düzenli ilaçlama uygulaması yapılması gereken haşerelerden biridir.

Ümraniye böcek ilaçlama firmamız, tüm haşerelere karşı en etkili ilaçlama işlemlerini kullanarak size tam koruma sağlar. Özellikle ilaçlarımız çoğu firmanın almadığı TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı belgelere ve sertifikalara sahiptir. İster açık ister kapalı, ister küçük ister çok geniş ve büyük ayırt etmeden, her mekanda ilaçlama işlemlerimizi uygulamaktayız.  Bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde iletişim bölümümüzde bulunan böcek ilaçlama talep formumuzu doldurarak bizlerin size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir