Ümraniye Böcek İlaçlama

Ümraniye ilçesi, İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi olarak bilinmektedir. Ümraniye İlçesinin nüfusu zamanla çoğalarak hızla kentleşmiştir. Geçmiş zamanlarda Ormaniye olarak bilenen Ümraniye ilçesi tamamen ormanla kaplıydı. Yeşil arazilerin fazla olduğu bölgeler doğa ortamında üreyerek yaşamayı seven haşere ve kemirgenlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu zararlı canlı türlerinin oluşturmuş olduğu problemlerin ortadan kaldırılması için Ümraniye Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 faaliyet göstermektedir.

Ümraniye ilçesinde yeşil arazilerin fazla olması beraberinde haşere problemini sıklıkla getirmektedir. Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak Ümraniye bölgesinde yer alan yeşil alanlarımızı ve Ümraniye sakinlerini korumak adına kesintisiz ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Aşağıdudullu
  • Atakent
  • Atatürk
  • Çakmak
  • Esenşehir
  • Ihlamurkuyu
  • İnkılap
  • Kazımkarabekir
  • Reşadiye
  • Yukarıdudullu

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

İnsan ve çevre sağlığını olumsuz olarak etkileyen tüm faktörler için önlem almak daima büyük önem taşımaktadır. Geçmiş dönemlerden bugüne kadar haşere ve fare türlerinin varlığı insanlara zarar vermiştir. Ciddi sağlık problemlerine neden olan haşere ve fareler maddi kayıplara da sebebiyet vermişlerdir.

İstanbul Ümraniye böcek ilaçlama şirketi olarak, sıvı ilaçlama, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemlerini kullanarak böcek ilaçlama uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde haşere ve fare türlerinden gelebilecek tüm zararların önüne geçerek sizleri sağlık ve güven dolu ortamlara kavuşturuyoruz.

ÜMRANİYE HAŞERE İLAÇLAMA

Ümraniye haşere ilaçlama servisi iç ve dış tüm alanlara haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Yılın her ayı karşınıza çıkabilen haşere türlerine karşı önlem almak daima yaşam alanlarınızı koruyacaktır. Haşere türlerine karşı önlem alınmaması ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır. Hamam böceği, kalorifer böceği, pire gibi haşere türleri yumurta bırakarak çoğalmaktadır. Yumurta bırakarak çoğalan haşere türleri hızla ürerler. Dişi bir hamam böceği bir yıl içerisinde otuz bin yavru yapmaktadır.

Ümraniye böcek ilaçlama şirketi bünyesinde görev alan uzman ilaçlama personelimiz haşerelerin hızla üremesine fırsat vermeden çalışmalarını gerçekleştirir.

 

ÜMRANİYE FARE İLAÇLAMA

Fareler salgın hastalıklara neden olan zararlı canlılardır. Çeşitli türlere sahip olan farelerin yaşam alanlarımızda en çok görülen türleri; çatı faresi, lağım faresi, ev faresi, tarla faresi ve pamuk faresidir.

Ümraniye fare ilaçlama servisi olarak yaşam alanlarınıza gizlenerek etrafa mikrop yayan farelere karşı profesyonel ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. Ümraniye ilaçlama firması farelerle mücadelede gelişmiş yöntemler kullanarak kısa sürede kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

ÜMRANİYE PİRE İLAÇLAMA

Pireler yaşam alanlarınıza kolayca geçiş sağlayabilen haşere türleridir. Pireler sıçrayarak hareket ederler. Özellikle evcil hayvanlarınızın tüylerinin arasına yerleşen pireler etrafa sıçrayarak eşyalarınıza kolaylıkla ulaşmaktadır. İnsan ve hayvan derisine nüfus eden pireler kan emerek besin ihtiyacını karşılar.

Ümraniye pire ilaçlama servisi olarak daima pirelere karşı en etkili ilaç ve ilaçlama yöntemlerinizi belirleyerek 7 gün 24 saat pire ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Pire ilaçlama hizmetimiz Ümraniye ilçesi içerisinde yer alan açık veya kapalı tüm alanlar içerisinde gerçekleşmektedir. İlaçlama uygulamalarımız alanında uzman ilaçlama personelimiz tarafından gerçekleşmekte olup ilaçlama uygulamalarımızın hepsi ziraat mühendislerinin kontrolü altında yürütülmektedir.

GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Ümraniye belediye böcek ilaçlama servisi daima güvenli ilaçlamanın adresi olmuştur. Sağlık Bakanlığı’ndan onayı bulunmayan hiçbir ürün firmamız içerinden yer almamaktadır. İlaçlama personelimiz tarafından uygulanan tüm ilaçlar TSE damgalı olup insan sağlığına zarar vermez.

İstanbul belediye ilaçlama firmaları arasında yıllardır çalışmalarımızı başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Faaliyetlerimizi sürdürürken amaç edindiğimiz ilke daima insan sağlığını ön planda tutmaktır.

Ümraniye böcek ilaçlama şirketi kapalı alanlarda sağlığı ön planda tuttuğu gibi açık alanlarda gerçekleştirilen ilaçlama hizmetlerinde de doğayı daima korumayı hedef edinmiştir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Ümraniye Böcek İlaçlama şirketi Ümraniye bölgesinde yer alan tüm semtlere ekonomik ve kaliteli böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İlaçlama fiyatları, haşere yoğunluğuna göre kullanılacak ilaç miktarı ve ilaçlama işleminin uygulanacağı alanın büyüklüğüne göre belirlenip hesaplanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir